Купити шафу і пенал – обов’язкова справа!

Estimated read time 1 min read

Як не доповнити меблевий ансамбль обов’язковими предметами побуту – шафою і пеналом? Вони як брати – старший і молодший, як син і батько.

Пенал – похідне шафи, молода і сучасна модель. Що їх ріднить? Призначення та однакові функції. Слово “шафа” походить від скандинавського і перекладається як “приводити до ладу”. Шафа і пенал – універсальні складові меблів для зберігання різних речей. Шафа довго еволюціонувала, перш ніж вийшла такою статною і компактною, порівняно з тим, чим була – великим заглибленням у стіні печери або будинку, де зберігали речі.

Тепер він безпечний і функціональний. Зручно зберігає в собі довге вбрання: сукні, верхній одяг та інші предмети побуту. Шафа завоювала високу популярність завдяки таким факторам, як:

  • Місткість, глибина. Купити шафу – вирішити проблему з розміщення величезної кількості речей;
  • Ергономічна: безпечна у використанні, має висувні та вмонтовані шухляди для зберігання одягу;
  • Багатофункціональний. У шафі можна зберігати одяг, взуття, документи, галантерею, книги;
  • Широкий модельний ряд: можливість купити шафу в будь-якому стилі і раціонально розмістити в кімнаті.
  • Шафи знайдуть собі застосування в будь-якій кімнаті: дитячій, спальні, вітальні, ванній, офісі, балконі і навіть передпокої.

За видами розрізняють: закриті, відкриті, комбіновані.

За видами розрізняють: закриті, відкриті, комбіновані.

Особливо популярні шафи – купе в стилі модерн. Такі шафи економлять простір за допомогою розсувних дверей. Існує класифікація шаф за способом встановлення: підлогові, підвісні, кутові, вбудовані.

Пенал – різновид шафи, зазвичай вузької конструкції. За радянських часів пенал складав кухонний гарнітур із навісними шафами. З широкого модельного ряду можна вибрати і купити пенал у будь-якому стилі та вигляді. Пенал з вбудованими нішами, дво- і одностулковий, з висувними поличками відкритого і закритого типу.

Сучасні дизайнери модернізували пенал підсвічуванням. У широкому асортименті пенали з прозорими дверцятами, укомплектовані скляними або пластиковими віконцями.

Пенал можна використовувати як меблі для офісу, кухні, кутовою шафою в будь-яку кімнату. Залежно від моделі пенала, його можна застосовувати для зберігання книг, документів, фотографій. Можуть бути сховищем для посуду, скла, красивих ваз.

Загальні та нероздільні риси для шаф і пеналів

Загальні та нероздільні риси для шаф і пеналів

  • Переважають два види їхнього встановлення: підлогові та навісні. Такі меблі виготовляються міцними і стійкими. Для їх виготовлення використовують міцні матеріали з натурального дерева, МДФ.
  • Фурнітуру для шаф і пеналів підбирають із неіржавкої сталі та кольорових сплавів. У шаф економ-класу фурнітура виконана із пластику.
  • Колірна гамма шаф і пеналів широка й різноманітна. Представлена від світлих молочних тонів до кольору натурального дерева.
  • Купити шафу і пенал – дотримуватися порядку в усьому. Гості оцінять не тільки організацію побуту, а й вашу внутрішню організацію і порядок.

Вам також може сподобатися

Ще від автора

+ There are no comments

Add yours