Кутові шафи-купе

Estimated read time 1 min read

Якщо ви не любитель “порожніх” кутів у квартирі, і прагнете вибрати якомога більше кутових меблів – поспішаємо на допомогу! Для вас є чудове рішення проблеми: пропонуємо вам дізнатися, що таке шафа купе і те, наскільки вона практична в будинку.

Кутова шафа купе – виручалочка для господаря, який бажає максимально з користю використовувати весь корисний простір.

Цей вид меблів має величезний попит у покупців і чудову репутацію серед користувачів. Вони мають презентабельний зовнішній вигляд, універсальні та безпечні для вас і ваших діток.

Переваги кутової шафи-купе

Кутова шафа купе вміє заощаджувати простір кімнати, оскільки класична шафа займає кут кімнати, а отже, на полицях уже перебуватимуть речі господарів будинку. Розмір полиць вибираєте залежно від речей, які ви хотіли б розмістити в цій шафі.

За вашим бажанням всередині можуть бути розміщені відкриті та закриті полиці. Закриті полиці слугують для розміщення дрібніших речей – рукавичок, шкарпеток, спідньої білизни тощо.

Переваги кутової шафи-купе

Матеріал шафи-купе

Меблі виготовляються з МДФ і ДСП, а роликові двері можуть бути покриті ЛДСП, а отже, мати колір, який ви захочете. Усі деталі для меблів виготовлені з розжареного металу, тому дуже надійні та практичні у використанні.

Дизайн:

Лицьові розсувні двері теж можна виконати за вашим бажанням:

  • – ДСП;
  • – дзеркало;
  • – скло з дзеркалом;
  • – дзеркало з малюнком піскоструй;
  • – кольоровий друк;- комбінована (ДСП/дзеркало).

Як бачите – варіантів дійсно багато. А значить вам не потрібно буде стискатися в перелік можливостей. З нами – всі мрії втіляться в реальність.

Якщо вас зацікавила кутова шафа-купе – обов’язково зв’яжіться з нами, а наші досвідчені продавці дадуть відповідь на всі запитання і допоможуть зробити вдалу і таку улюблену покупку.

Вам також може сподобатися

Ще від автора

+ There are no comments

Add yours